“Saugiai į mokyklą – saugiai į namus“

Šiais metais rugsėjo 8 - 12 dienomis Vievio pradinėje mokykloje vyko saugaus eismo savaitė, “Saugiai į mokyklą – saugiai į namus“. Jos metu mokyklos socialinė pedagogė, Inga Šimkuvienė, kartu su Vievio policijos nuovados nepilnamečių inspektore Evelina Bliujienė PUG ir 1 klasių mokiniams rodė filmuką, skirtą vaikų saugumui.

Po filmuko stebėjimo siekiant įtvirtinti  saugaus eismo taisykles vyko praktiniai užsiėmimai. Jų metu mokiniai kartu su policijos pareigūne Evelina ėjo per perėją, aiškinosi bei rodė, kaip ją  taisyklingai pereiti. Po praktinių užsiėmimų kiekvienam vaikui buvo įteiktas atšvaitas. Prisimintos ir pakartotos saugaus eismo taisyklės buvo ir 2 - 4 klasėse. Vyko pokalbiai su policijos pareigūne ir socialine pedagoge.Siekdama atkreipti ir tėvelių dėmesį į mokykloje vykdomą akciją socialinė pedagogė, Inga Šimkuvienė, parengė atmintines tėvams. Akcijos tikslas - užtikrinti vaikų saugumą visus mokslo metus. Saugokime kelyje  vieni kitus.

Socialinė pedagogė  Inga Šimkuvienė