AKCIJA „BŪK MATOMAS“

Gruodžio 17d. bendradarbiaujant su Vievio gimnazija ir jos socialine pedagoge Aiste Apyvaliene antros priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai dalyvavo akcijoje „Būk matomas“.

Akcijos metu vaikai buvo skatinami kelyje elgtis atsakingai, gerbti vieni kitus, naudoti atšvaitus, kitas saugos priemones su šviesą atspindinčiais elementais. Ši akcija skirta apsaugoti tamsoje vaikštančius pėsčiuosius. Džiaugiamės, kad akcijos organizatoriai nemokamai papuošė vaikų striukes su šviesą atspindinčiais dekoratyviniais elementais. Tokie atšvaitai niekada nepasimes. Vaikučiai labai džiaugėsi dekoruotais elementais, kurie papuošė jų striukes. Už dalyvavimą akcijoje dėkojame Augustino mamytei Aistei Apyvalienei.