1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Viešoji įstaiga „Policijos akademija“
 forma: viešoji įstaiga. Buveinė: Mindaugo 14, Vilnius, Juridinio asmens kodas: 125876059.  Įmonė užregistruota Juridinių asmenų registre,  registravo Valstybės įmonės Registrų centro Vilniaus filialas
KVIETIMAS Į SAVAITGALIO STOVYKLĄ BEIŽIONYSE.

"Policijos akademija“, drauge su Elektrėnų savivaldybe ir Beižionių vaikų globos namais kviečia šeimas su vaikais dalyvauti pozityvios tėvystės stovykloje adresu: Bažnyčios g. 9, Beižionių km, Elektrėnų sav.  Stovykla vyks rugsėjo savaitgaliais: rugsėjo 5, 12, 19 ir 20 dienomis. Iš viso keturias dienas, nuo 9.00 iki 17-18 val. Dalyviai bus vaišinami pietumis, priešpiečiais ir pavakariais.
Stovyklos programa:
Rugsėjo 5 d. I dienos pusėje vyks Beižionių vaikų globos namų direktoriaus V. Palčiausko praktinė paskaita šeimoms su vaikais „Šeimos narių savitarpio bendradarbiavimas  ir atsakomybė. Įgūdžių formavimas“ ir individualios konsultacijos. II dienos pusėje šeimos bus mokomos sportinių žaidimų vadovaujant sporto instruktoriui Svajūnui Polikevičiui, daugkartiniam sambo čempionui.
Rugsėjo 12 d. vyks G. Bagužio paskaita „ Smurtas šeimoje. Teisinė ir psichologinė pagalba“. Dalyviai bus supažindinti su naujausiomis policijos iniciatyvomis siekiant apsaugoti smurto aukas. Po to aktyvi veikla su sporto instruktoriumi Svajūnu.
Rugsėjo 19 ir 20 dienomis savo autorinę programą „Pozityvi tėvystė“ tėvams su vaikais  ves Vytautas V. Landsbergis.  II dienos pusėje folkloro dainininkė Rugiaveidė mokys tradicinių papročių, vaikų ir šeimos dainų, žaidimų.
Mes tikimės, kad užsiregistravusieji dalyvaus visas 4 stovyklos dienas.
Kas gali dalyvauti (dalyvių atrankos kriterijai):
Jaunos šeimos ( iki 35 m. ) su vaikais; vieniši tėvai su vaikais/ globotiniais; krizę išgyvenančios šeimos su vaikais; jauni asmenys ( 16-29 m. ), nepilnamečiai asmenys su tėvais/globėjais; besilaukiančios motinos; globėjai su savo globotiniais; nepilnamečiai tėvai su vaikais; tėvai, kurių vaikams nustatyta globa; šeimos, kurių bent vienas iš sutuoktinių yra buvęs globos namų auklėtinis, jauni ( 16-29 m. ) nedirbantys ir nesimokantys asmenys.
Kaip užsiregistruoti:
Pildykite anketą ir siųskite el. paštu: vilija@ukmc.lt; arba registruokitės telefonu: 869817110. Registruotis galimaiki rugsėjo 3 d. imtinai.
Jeigu turite klausimų- susisiekite su mumis ir klauskite.
Tel. 8 528 27678 (bendras mokyklos telefonas

  Š. m. gegužės 11 dieną  Vievio pradinės mokyklos bendruomenė susibūrė į tradicinę mokinių metų pasiekimų apdovanojimų šventę, kurios metu buvo apdovanoti šauniausi ir aktyviausi 2014-2015 m. m. mokiniai bei jų mokytojai.
Pirmiausia mokyklos direktorė Alma Reklaitienė įteikė net 52 padėkas mokiniams už puikų mokymąsi ir nepriekaištingą elgesį per visus mokslo metus. Taip pat kiekvienam mokiniui buvo įsegti tradiciniai šauniausio mokinio ženkliukai.

       Paskutinę pavasario dieną minima Pasaulinė diena be tabako. Jau nuo 1987 metų visi rūkantieji yra skatinami mesti rūkyti, o jei sunku tai padaryti, bent vieną dieną atsisakyti šio žalingo įpročio.
       Dienos be tabako neužmiršta paminėti ir Vievio pradinės mokinukai. Mokyklą papuošė 3 – 4 klasių mokinių spalvingi piešiniai su šūkiais skatinančiais nerūkyti. Mokiniai naudojo skirtingas priemones: vieni piešė su akvarėle, kiti klijavo karpinius.
      Nuoširdūs vaikų piešiniai verčia suklusti ir susimąstyti ar visgi verta pradėti rūkyti.

 Socialinė pedagogė Inga Šimkuvienė
Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Elvyra Sabaliauskienė

Vaikai, ateikite šįryt
Aukštoj žolėj pasidairyt.
Aukštoj žolėj, aukštoj žolėj,
Rasotoj pievoj didelėj.
Aš jus kviečiu, aš jus kviečiu,
Kur knibžda šimtas paslapčių.
Ir valandėlė kiekviena
Mums bus gražiausia dovana.

Zita Gaižauskaitė

Gegužės 7 d.  – Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną – mūsų mokykloje viešėjo vaikų poetė Zita Gaižauskaitė.

   Gegužės 7d. Vievio pradinės mokyklos komanda, dalyvavo regioniniame pradinių klasių mokinių konkurse „Šviesoforas“.Konkurso tikslas - skatinti mokinius mokytis pagrindinių Kelių eismo taisyklių reikalavimų, ugdyti saugaus elgesio kelyje gebėjimus, plėtoti saugaus eismo sampratą realiame gyvenime.

        Š. m. balandžio 16 d. mokykloje vyko priešmokyklinio amžiaus vaikų meninio skaitymo konkursas, kuriame dalyvavo 16 skaitovų. Išrinkti penki originaliausi skaitovai, t.y. Meida Granickytė ir Vaineta Klerauskaitė (pedagogė Svetlana Kunauskienė), Gordijus Gervė ir Aistis Veščiūnas (pedagogė Rasa Bagdžiuvienė), Kamilė Lučkovskytė (pedagogė Rasa Dzingienė) balandžio 22 d. dalyvavo  konkurso  II-ajame savivaldybės etape , kuriame Vaineta Klerauskaitė užėmė II-ąją vietą.

                                                                                                                              Direktoriaus pavaduotoja ugdymui                                                                                                                                          Jūratė Mikalauskienė

Balandžio 13-23 d.
Maloniai kviečiame Jus apsilankyti mūsų Centro ikimokyklinėse
grupėse, priešmokyklinėse - IV gimnazijos klasėse:
Susipažinsite su Centro veikla.
Apžiūrėsite mokinių darbelių parodą „Pražydo pavasaris“.
Skirsime laiko Jūsų vaikui, Jūsų klausimams.
Konsultuositės individualiai su mokytojais ir švietimo
pagalbos specialistais.
Dalyvausite ir stebėsite pamokas, būrelių veiklą, švietimo
pagalbos specialistų užsiėmimus.
Susipažinsite ir praktiškai išbandysite regos techninės
pagalbos, mokytojų sukurtas ugdymo priemones.
Registracija el. paštu: pagalba@lasuc.lt
Daugiau informacijos: Ateities g. 44, Vilnius, tel. 85 2484100, el. paštas:
lasuc@lass.lt   

   Balandžio 1-ąją  Vievio pradinės mokyklos  ,,Knygos bičiulių“ būrelio vadovė  pakvietė mus  vykti į Vilnių, pamatyti eksponuojamą pirmąją lietuvišką knygą ir Seimo rūmus.
   Geltonuoju mokykliniu autobusu važiavome į Vilniaus Universitetą. Įėjome į pasakiško grožio salę  - biblioteką – skaityklą. Ten buvo vienintelį kartą metuose, Universiteto gimtadienio dieną eksponuojamas Martyno Mažvydo „Katekizmas“.

     Kovo 22-oji – Pasaulinė vandens diena. Šia diena stengiamasi pabrėžti išskirtinę gėlo vandens reikšmę žmonijai, atkreipti dėmesį į vandens svarbą.

 Kovo 4 dieną mūsų mokyklą užliejo šurmuliuojanti Kaziuko mugė. Mokiniai su tėveliais labai kruopščiai ruošėsi , tai patvirtino ne tik prekių gausa ir grožis, bet ir išradingai papuošti prekystaliai.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16