1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

     Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinio rėžimų Lietuvoje įvertinti jau 13 metus inicijavo Tarptautinės Tolerancijos dienos lapkričio 16 – osios paminėjimą Lietuvoje. Visas Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklas ir švietimo įstaigas kvietė prisijungti. Prie šios gražios iniciatyvos tradiciškai prisijungė ir mūsų mokykla.

   1a klasėje vyko edukacinė pamokėlė ,,Vitaminai lėkštėje“. Mokinukai vardino daržoves, vaisius, kuriuos jie mėgsta ir valgo. Aiškinomės , apie jų naudą augančiam organizmui. 

Dėmesio
Prasidėjo akcija „METŲ KNYGOS RINKIMAI“
Šių metų vaikų knygos penketukas:
Raminta Baltrušytė „Kalvėnų miesto paslaptis“
Tomas Dirgėla „Apie raganą Šiokiątokią“
Birutė Marcinkevičiūtė „Gėlininkė“
Ramunė Savickytė „Adelės dienoraštis. Ruduo“
Rimvydas Stankevičius „Pūgos durys“
Už labiausiai patikusią knygą galima balsuoti el. paštu  metuknyga@lrt.lt
Balsavimas tęsis iki 2016 m. vasario 21 d.
Būkite aktyvūs: skaitykite, vertinkite ir balsuokite!

       Pusryčiai, tai pirmas dienos valgis.
Spalio 9 dieną Vievio pradinė mokykla pažymėjo ,,Pasaulinę Košės dieną“. Klasėse visi bendrai pusryčiavo. Visi vaikučiai gavo ,,UAB Malsenos Plius“ gaminamas košes ir knygeles. Šios edukacinės pamokėlės metu buvo kalbama vaikams apie sveikus pusryčius, bei grūdinių produktų naudą augančiam organizmui.

                                                                                                        Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė,                                                                        Elvyra Sabaliauskienė

      Vievio pradinės mokyklos ketvirtokai su nekantrumu laukia antradienio ir trečiadienio, kai galės vykti į baseiną.
Dar būdami trečiokais, nuo 2015 m. balandžio mėnesio, įsitraukė į projekto „Mokėk plaukti ir saugiai elkis vandenyje -2015“ veiklą. Projektas truks iki lapkričio 1 d. Užsiėmimai vyksta Elektrėnų baseine. Projekto tikslas - išmokyti nemokančius plaukti vaikus ir suteikti saugaus elgesio prie vandens ir vandenyje žinias. Taip pat skatinti vaikų fizinį aktyvumą, bei populiarinti plaukimą.

     Šių metų rugsėjo 21 – 23 dienomis Vievio pradinėje mokykloje buvo vykdoma kuprinių svėrimo akcija ,,Mano mokyklinė kuprinė“. Buvo sveriamos 2 – 3 klasių mokinių kuprinės. Pačiose   sunkiausiose kuprinėse buvo nešiojamos visos savaitės knygos, bei kiti reikmenys.  

   Lietuvos edukologijos universitetas (LEU), siekdamas atkreipti dėmesį į mokytojo profesijos svarbą ir minėdamas 80-ąjį jubiliejų, Mokytojų dienos proga surengė fotosesiją „Mokytojo galia“.

Idėjos autorius LEU Ryšių su visuomene skyriaus vedėjas Tomas Petryla teigia, kad 2015-ieji universitetui yra ypatingi – prabėgo 80 metų nuo tada, kai Lietuvos Respublikos Vyriausybė 1935 m. įsteigė pirmąją aukštąją pedagoginę mokyklą – dvimetį pedagoginį institutą. „Nuo pat LEU įsteigimo mokytojo profesija visuomenėje buvo viena garbingiausių.

       Rugsėjo 24d. Vievio pradinėje mokykloje vyko derliaus šventė. Šių metų tema - „Tortai“. Pyragų, šakočių, pyragėlių buvo gausybė. Mokyklos mažųjų žurnalistų klubo nariai pakalbino šventės dalyvius.

     Prasidėjęs ruduo atsiuntė gerą žinią – vėl prasidėjo nauji mokslo metai. Visas rugsėjo mėnuo Vievio pradinėje mokykloje yra skirtas mokinių saugumui einant į mokyklą ir pasibaigus pamokoms namo. Ypatingas dėmesys, kaip ir kasmet, skiriamas mūsų mažiausiems t.y. PUG ir 1 klasių mokiniams. Rugsėjo 8 – 11 dienomis mokykloje vyko saugaus eismo savaitė, „ Saugiai į mokyklą – saugiai į namus“.

   Vievio pradinėje mokykloje Rugsėjo pirmosios skambutis nuskambėjo penkioliktąjį kartą. Vertėme knygą, kurioje buvo sudėlioti mokyklos nuveikti darbai. Mūsų bendruomenę pasveikino mokyklos direktorė ir mokyklos svečiai. 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16