1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

   Vievio pradinės mokyklos 2 PUG vaikučiai, pedagogai aktyviai ruošėsi Užgavėnių šventei. Grupėje visą savaitę kalbėta apie šventės tradicijas: Morės deginimą, Kanapinio ir Lašininio dvikovą, persirengėlius, blynų valgymą, didelį triukšmą, skambią ir įvairią šventės muziką.

,,Kiekviena diena, praleista su mūsų  knyga  - šventė!” – tokiais Jeronimo Lauciaus žodžiais, prasidėjo rašytojų jubiliejams skirta literatūrinė popietė.
 Renginį vedė 4a kl. mokinės Mingailė Čirvinskaitė ir Adrija Kondratavičiūtė.
 Prieš 130 metų gimusio rašytojo Hju Loftingo gyvenimą ir kūrybą apžvelgė 4a kl. mok. Ignas Kukta.Pasakojimas  pailiustruotas ištrauka iš  Loftingo knygos ,,Daktaras Dolitlis ir jo gyvūnai“, kurią paskaitė  Ieva Sužiedėlytė, 4bkl.

Norime pasidžiaugti kūrybingiausiais darbais, kurie papuošė mūsų savivaldybės įstaigas.
Dėkojame šių vaikų šeimoms:
      PUG ugdytinių Tarvilo ir Vydenio Kulikauskų
PUG ugdytinio Danieliaus Žilinsko
PUG ugdytinės Aušros ir 3c klasės mokinės Saulės Buikučių
PUG ugdytinės Mykolės Baubaitės
1a klasės mokinio Nojaus Ambroževičiaus
1a klasės mokinio Liutauro Juodvalkio
1a klasės mokinio Aisčio Jodkos
1a klasės mokinio Gedimino Urvakio
1b klasės mokinio Martyno Eimonto
1b klasės mokinės Vytės Šumskaitės
1b klasės mokinio Elvino Mikilevičiaus
1b klasės mokinės Viltės Žuromskytės
2a klasės mokinės Aistės Armonaitytės
2a klasės mokinio Ugniaus Čiuplio
2a klasės mokinio Augusto Tomkevičiaus
2b klasės mokinės Veronikos Ruzgaitės
2b klasės mokinio Danieliaus Truncės
2c klasės mokinės Sandros Kuncevičiūtės
2c klasės mokinio Karolio Anbraževičiaus
2c klasės mokinės Akvilės Žilionytės
3a klasės mokinio Dominyko Diatlovo
3b klasės mokinio Gvido Juodžio
3b klasės mokinio Aivaro Denisenko
4 klasės mokinio Deivido Titovo
4b klasės mokinės Skaistės Paškevičiūtės
4b klasės mokinio Domo Juodžio

                     Tikimės gražaus bendradarbiavimo ir aktyvumo kitose organizuojamose mokyklos parodose

                                                                                                 Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Inga Šumskienė

    Mūsų mokykla turi seną tradiciją paminėti Šviesos dieną. Gruodžio 14d.vaikučius, einančius į mokyklą, pasitiko  šviečiantys žibintai. Pirmokėliai su savo mokytojomis susirinko prie puošnios mokyklos eglutės. Po užburiančių fleitos garsų visi susikaupę  stebėjome sakralinį mažųjų šokėjų šokį.

     Gruodžio 16 d. mokyklos bibliotekoje vykusi  literatūrinė popietė, skirta apžvelgti vaikų literatūros klasikų  kūrinius, kuriems  2015-ji metai yra jubiliejiniai.Renginyje dalyvavo ketvirtųjų klasių mokiniai,jų mokytojos Virginija Davidavičienė ir Elena Mikelinskienė, direktoriaus pavaduotojos ugdymui Jūratė Mikalauskienė ir Inga Šumskienė. Renginį vedė 4a kl. mokinės Vakarė Bliujūtė ir Mingailė Čirvinskaitė.

   Vievio pradinės mokyklos 4 a klasės mokiniai: Gustė, Emilija, Greta, Matas ir Kasparas atstovavo mokyklą konkurse ,,Sveikuolių sveikuoliai“. Tai konkursas skatinantis mokinius saugoti ir stiprinti savo, ir kitų sveikatą. Mokiniai ruošėsi teorinėms  ir praktinėms užduotims  sveikos gyvensenos tema. Visa klasė piešė plakatą, kūrė prisistatymui eiles.Jų darbas pasiteisino. Komanda, pirmame etape laimėjo I vietą.                     
Buvo apdovanoti diplomu ir įvairių vaisių  krepšiu. Vaišindamiesi dalinosi įspūdžiais, džiaugėsi.
Ačiū 4a klasės mokytojai Virginijai Davidavičienei paruošusiai mokinius. 

                                                                                                                      Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė
                                                                                                                     Elvyra Sabaliauskienė

  Artėjant Naujųjų metų šventėms rūpestį kelia prekyba pirotechninėmis priemonėmis ir jų naudojimas. Tačiau retas, kuris susimąsto, kiek žalos gali pridaryti atsainus požiūris į pirotechniką.

   Mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Vievio kultūros centro projektinėje veikloje „Pasimatuok puantus“. Ruduo vaikams neprailgo, nes jie turėjo labai daug užsiėmimų, susijusių su klasikiniu šokiu. Pirmąją pažintį su baleto pasauliu patyrėme Vilniaus Operos ir baleto teatre, kur edukacinių programų vedėja ,  operos teatro solistė Sofija Jonaitytė vaikams pasakojo apie teatro darbą, vedžiojo ir aprodė teatro kulisus, dekoracijų dirbtuves, rekvizitų sandėlius, papasakojo kaip kuriami spektakliai, vaikai matė kokia didelė scena , kokia technika ir kiek žmonių dirba tam, kad žiūrovai išvystų spektaklį.

   Konkursas „Olympis 2015 - Rudens sesija“ įvyko. Konkursų populiarumas auga - šiemet konkursuose dalyvavo daugiau nei 32 tūkstančiai mokinių. Mūsų mokyklos rezultatus galite pamatyti čia:  http://www.olympis.lt/index.php?page=print_results&school_id=1144

                                                                  Ačiū dalyvavusiems !

 

     Š.m. lapkričio 30 dienos pavakare į mokyklą susirinko pradinukai su savo  šeimomis, kuriems rūpi išsaugoti savo tautos kultūrinį paveldą, kurie supranta ir mėgsta lietuvišką šokį ir dainą. Mokykloje vyko liaudiška vakaronė  „Šokim trypkim, linksmi būkim“ skirta Lietuvos etnografinių regionų metams. Buvo smagu šokti ir dainuoti skambant gyvai „Ratilų“ kapelijos muzikai. Mažieji , pasikeisdami dainavo visų Lietuvos etnografinių regionų – aukštaičių, žemaičių, dzūkų, suvalkiečių dainas, šoko šokius.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16