1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

      Spalio 6 d. vyko Vievio miesto bibliotekos vaikų skyriaus vykdomo projekto „Sveiki vaikai- sveika ateitis“ antrasis renginys „Sveiko maisto pamokėlės“. Turbūt niekam ne paslaptis, kad norint palaikyti gerą savijautą, reikia judėti. Tą mes ir darėme pirmajame šio projekto renginyje per „Linksmąsias estafetes“. O kad turėtume jėgų judėti reikia maitintis. Sveikai maitintis šįkart mus mokė ir patirtimi dalinosi Elektrėnų sveikuolių klubo narė Bronelė Vasiliauskienė. Apie sveiką gyvenseną daug sužinojo  Vievio pradinės mokyklos 2 d. klasės mokiniai, vadovaujami Gitanos Uscilienės. Mokytis buvo ko, tai patvirtinti gali ir renginyje dalyvavusi Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Elvyra Sabaliauskienė.

 

      Kaip kiekvienais metais, rugsėjo mėnesį,  Vievio pradinėje mokykloje vyko akcija ,,Mano mokyklinė kuprinė“ . Dalyvavo 2-3 kl mokiniai.Tikslas, kad mokiniai patys išmoktų susidėti į kuprinę tai dienai skirtus reikmenis, pagal tos dienos tvarkaraštį. Į mokyklą nesineštų pašalinių daiktų.Visi noriai dalyvavo akcijoje ir gavo po skrajutę, kurioje yra informacija tėveliams.
Per dailės pamokėlę 2b  ir 3 c  klasės mokiniai piešė svajonių kuprinę. Mokyklos bibliotekoje vyko piešinių paroda tema ,,Mano svajonių kuprinė“
Gražiausiai kuprines nupiešė 2 b klasės mokinė Augustė  Araneckytė ir 3c klasės mokiniai Emilija Karpičiūtė ir Jonas Jankaitis.

                                                                                    Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė,                                                                                         Elvyra Sabaliauskienė.

   Prasidėjęs ruduo atsiuntė gerą žinią – vėl prasidėjo nauji mokslo metai. Mokinių saugumas gatvėse ar keliuose priklauso ne tik nuo jų pačių, bet ir nuo suaugusiųjų. Geriausias vaikų mokytojas – tėvų pavyzdys. Taip pat didelės įtakos turi prevencinė ir švietėjiška veikla mokykloje.

    Balandžio – gegužės mėn. Vievio pradinės mokyklos Lazdėnų skyriuje buvo įgyvendinama vaikų socializacijos programa „Mes galim“, kuri finansuojama Elektrėnų savivaldybės.
   Programos tikslas – padėti kaimo mokiniams ugdyti socialinius įgūdžius. Jų ugdymas yra prevencinė veikla, kuria siekiama išvengti tam tikrų socialinių problemų dar prieš joms atsirandant. Neigiami socialiniai veiksniai ypač pavojingi vaikams, kurių vertybinė sistema dar labai trapi ir neatspari neigiamai socialinės aplinkos įtakai. 

Tema - Bibliotekos metų šūkis:
 ,,Stiprios bibliotekos – stipri  visuomenė“
      Renginiai , skirti nacionalinei bibliotekų savaitei,  mokyklos bibliotekoje vyko vadovaujantis iš anksto sudarytu planu.
     Visą savaitę  bibliotekoje veikė mokinių skaitomiausių knygų paroda. Į nacionalinei savaitei skirtus  renginius buvo įtraukti visų klasių mokiniai.

    Gegužės 3 - 6 dienomis Vievio pradinės mokyklos 4 klasės -  2a, 2b, 2c ir 3b  įgyvendino 8 mėnesius trukusią akredituotą ankstyvosios prevencijos programą „Obuolio draugai“.
   „Obuolio draugų“ programa buvo skirta  ugdyti mokinių socialinius ir emocinius sunkumų įveikimo gebėjimus. Dalyvaudami programoje vaikai mokėsi susivokti savo jausmuose ir apie juos kalbėti; pasakyti tai, ką nori pasakyti; įdėmiai išklausyti kitą, suprasti jo jausmus bei ketinimus; susidraugauti ir išsaugoti draugystę; įveikti nesėkmes, vienišumą, atstūmimą, patyčias ar priekabiavimą; spręsti konfliktus; pasakyti „ne“; kreiptis pagalbos ir padėti aplinkiniams; lengviau išgyventi pasikeitimus, netektis ir mirtį.

   Konkursas „Olympis 2016 - Pavasario sesija“ įvyko. Pavasario sesijos konkursuose dalyvavo daugiau nei 22 tūkstančiai mokinių! Dėkojame už aktyvų dalyvavimą. Mūsų mokyklos rezultatus galite pamatyti čia  http://www.olympis.lt/index.php?page=print_results&school_id=1144

                                                                                                                                       AČIŪ DALYVAVUSIEMS !

 

„Lietuviais esame mes gimę, lietuviais turime ir būt,
                                                Tą garbę gavome užgimę, jai ir neturim leist pražūt... “

  Kovo 10 dieną visi Vievio pradinės mokyklos mokiniai ir mokytojai sugūžėjo drauge paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos – Kovo 11-osios. Susirinkusiuosius pasveikino mokyklos direktorė Alma Reklaitienė, tuo pačiu perduodama ir Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimą. Vaikai stebėdami skaidres prisiminė Lietuvos istoriją nuo Sovietmečio iki šių dienų. Šventę lydėjo muzikiniai kūriniai skirti Lietuvai, kuriuos mokyklai dovanojo mūsų „Dainorėliai“. Visą savaitę klasėse vyko projektinė veikla skirta Lietuvos vardo paminėjimui. Vaikų kūrybiniai darbai dalyvaus leidyklos „Versmė“ konkurse – „Rašau Lietuvos vardą“.

 Vievio pradinės mokyklos
pavaduotoja ugdymui Jūratė Mikalauskienė,
vyresnioji mokytoja Asta Pranukevičienė

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16