1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Visą spalio mėnesį mūsų mokykloje šurmuliavo sveiko maisto pamokėlės, pokalbiai, piešiniai, žaidimai. Spalio 22 – antrąją dieną mokykloje vyko sveiko maisto diena. Šią dieną klasėse mokiniai vaišinosi vaisiais, daržovėmis, vyko pokalbiai apie vitaminų svarbą, mokiniai skaitė pačių paruoštus pranešimus apie vaisius, sprendė kryžiažodžius.

Spalio 16 dieną mokykloje svečiavosi vaikų mėgiamas linksmasis kapitonas Flintas.

Spalio 25 d. mokykloje paminėtas vieno žymiausių Vokietijos vaikų rašytojų O. Proislerio  90 metų jubiliejus. Renginyje dalyvavo 3 - 4 klasių mokiniai ir mokytojai.

Mokyklos aktų salėje buvo pastatytas skaitmeninis planetariumas, kuriame mokiniai, nauju, netradiciniu mokymosi būdu,  buvo pakviesti pakeliauti po kitas planetas, susipažino su dangaus kūnais, teleskopu.

Spalio 3 d. Vievio miesto bibliotekoje vyko susitikimas su Elektrėnų policijos komisariato nepilnamečių reikalų inspektore Evelina Bliūjiene.
Susitikime dalyvavo 4a, 4b ir 4c klasės mokiniai ir jų mokytojos.
Inspektorė kalbėjosi su mokiniais apie saugų elgesį ir patyčias. Atkreipė mokinių dėmesį, kad net pravardžiavimasis yra  tyčiojimasis iš draugo, priminė mokinių ir jų tėvų atsakomybę už netinkamą elgesį. Primintos saugaus eismo taisyklės, atšvaitų svarba, dviratininko taisyklės.
Mokiniai stebėjo filmą apie Elektrėnų policijos komisariato darbą. Ketvirtokai aktyviai dalyvavo pokalbyje. Dalis jų buvo apdovanoti atšvaitais.
                                                                                                                                                          Mokytoja B. Kulėšytė

Šiais mokslo metais per turizmo dieną klasės keliavo savo pasirinktu maršrutu.

Rugsėjo  23-27 dienomis buvo vykdoma kuprinių svėrimo akcija. Šia akcija siekiama, kad vaikas išmoktų savarankiškai kiekvieną dieną persidėti kuprinę, nesinešioti pašalinių daiktų. Pradinukų tuščia kuprinė turėtų sverti ne daugiau  kaip  0,700 g.

Rugsėjo 26-ąją su visa Europa šventėme Europos  kalbų dieną. Ta proga nutarėme pagerbti gimtąją, lietuvių, kalbą. Renginiui, kurio tema „Auginkime gimtosios kalbos medį“, pradėjome ruoštis iš anksto.

„Mes už švarų orą!” – skanduodami tokį šūkį ir nešini plakatais, kuriuose pavaizdavo gamtos ir švaraus oro naudą žmogui, į mokyklos kiemą sugūžėjo Vievio pradinės mokyklos mokiniai.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16