1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Vasario 5 dieną Vievio pradinės mokyklos Kazokiškių, bei Lazdėnų skyrių 1-4 klasių mokiniai aplankė Goethe’s instituto parodą „Matematika gyvai“, kuri vyko Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre Vilniuje.

Vasario 6 d. mūsų mokyklos dailiausiai rašantieji mokiniai vyko į Elektrėnų savivaldybės pradinių klasių mokinių konkursą, kuris vyko Elektrėnų pradinėje mokykloje. Konkursas buvo skirtas K. Donelaičio 300 - osioms metinėms paminėti. Konkurse dalyvavo: A. Patupaitė (1 a), I. Veličkaitė (1 b), M. Šestavickas (1 c), G. Tumasonytė (2 a), V. Bliudžiūtė (2 b), R. Grigoravičius (3 a), T. Zeniauskas (3 b), K. Jodko (3 c), D. Kirkliauskaitė (4 a), K. Šimkevičiūtė (4 b), L. Markevičiūtė (4 c).

Pasidžiaukime ir pasveikinkime:
                                Inetą Veličkaitę 1 b klasė - II Vieta ( mokytoja L. Stasiūnienė)
                               Vėtrą Bliudžiūtę 2 b klasė - III Vieta (mokytoja E. Mikelinskienė)
                               Liepą Markevičiūtę 4c klasė - II Vieta (mokytoja D. Stasiūnienė)

Kaip  nuostabu ir nepaprasta, kad per pusę mokslo metų galima tiek nuveikti: išmokti, atrasti, tobulėti, kopti aukštyn... Tai labai trumpas laiko tarpas, o nuveikta tiek daug...

Sausio 13 - osios dienos rytą Vievio pradinės mokyklos languose sumirgėjo Atminties žvakelių ugnelės. Jau kelinti metai dalyvaujame pilietinėje akcijoje "Atmintis gyva, nes liudija". Žuvusius ir nukentėjusius kovojant už Lietuvos laisvę prisimename, esame Jiems dėkingi. Šiemet mokiniai klasėse gaminosi neužmirštuolės  žiedus - kaip ženklą priminimo, kodėl esame laisvi.

Mokytojos G. Stankienė ir A. Pranukevičienė

Šiais metais gruodžio 12 d. tradiciškai paminėjome Šviesos dieną. Prie Kalėdų eglutės susirinkusiems pirmokams ir PUG vaikučiams „liepsnelės“ Meda ir Gustė  papasakojo, kaip senovės lietuviai gerbė ugnelę ir jos globėją Gabiją.

Lapkričio 29 dieną mokykloje vyko liaudiška vakaronė, skirta Tarmių metams.

Lapkričio 22 dieną Vievio pradinės mokyklos 1-4 klasių mokiniai dalyvavo prevencinės programos “Policija vaikams” konkurso I etape.

Tarptautinę Tolerancijos dieną Lietuvoje mini daugiau nei 870 bendrojo ugdymo įstaigų, tame tarpe ir VIEVIO PRADINĖ MOKYKLA, tai pasitikime Ją

su TOLERANCIJOS GĖLIŲ žiedais!

Lapkričio 11 d. Vievio pradinėje mokykloje svečiavosi vaikų  mėgiamas rašytojas Vytautas Račickas. Susitikime su rašytoju dalyvavo 2 – 4 klasių moksleiviai ir mokytojos.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16