1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
     Gegužės 29 dieną pirmokai sukvietė visus pasisvečiuoti muzikinėje pasakoje "Dangus griūva". Mokyklos sporto salė trumpam pavirto gražiu gamtos kampeliu, kurį nušvietė šilti saulės spinduliai. Scena pražydo margaspalvių gėlių pieva. Gausiai susirinkę žiūrovai - tėveliai, močiutės, seneliai, mokyklos darbuotojai -  nekantriai laukė pasakos pradžios.

Gegužės 27d. tradiciškai mokykloje vyko sporto ir sveikatinimo diena. Klasių grupės vyko savo pasirinktais maršrutais. Pirmokai ilsėjosi ir pramogavo prie Vievio ežero. Vaikai žaidė įvairius žaidimus, grožėjosi gamta.

Likus savaitei iki mokslo metų pabaigos, Vievio pradinės mokyklos bendruomenė susibūrė į tradicinę mokinių pasiekimų apdovanojimų šventę. Įveiktas dar vienas laiptelis mokslo ir žinių šalyje. Baigti 2013-2014 m. m. Šventės metu padėkos žodis skambėjo už metų bėgyje nuveiktus darbus. Padėkota visiems tiems, kurie kas rytą dovanojo šypsenas ir tarė „Labas rytas“, tiems, kurie kiekvieną dieną demonstravo savo puikias žinias ir džiugino visus savo nepriekaištingu elgesiu, tiems, kurie II mokslo metų pusmetį mokyklą garsino įvairiausiuose konkursuose. Mokyklos direktorė Alma Reklaitienė 38 mokiniams įteikė padėkas už puikų mokymąsi ir nepriekaištingą elgesį mokykloje.

Visus mokslo metus trečių ir ketvirtų  klasių mokiniai lankė anglų kalbos būrelį, kur gilino anglų kalbos žinias atlikdami įdomiąsias užduotis, žaisdami įvairius žaidimus. Visą balandžio mėnesį repetavo ir gamino dekoracijas. Gegužės 20, 21 dienomis būrelio nariai antrokus pakvietė  į spektaklį „Trys paršiukai“. Mažieji žiūrovai susidomėję žiūrėjo spektaklį, o jam pasibaigus, negailėjo plojimų. Visi išsiskirstėme kupini įspūdžių ir gerų emocijų.

Mokytoja D.Pukalskienė

Jau tampa tradicija, kad Elektrėnų savivaldybę regioniniame pradinių klasių mokinių konkurse „Šviesoforas“ atstovauja Vievio pradinės mokyklos mokinių komanda.
    Balandžio 30 dieną Vievio pradinės mokyklos aktų salėje vyko koncertas, skirtas brangiausiam žmogui, Mamai..

Balandžio 29 dieną Vievio pradinės mokyklos 2 priešmokyklinės grupės ugdytiniai su pedagoge R. Junevičiūte apsilankė Vievio miesto bibliotekoje. Mums atvykus bibliotekos vedėja I. Sūnelaitienė papasakojo apie biblioteką, joje esančias knygutes, jų išdavimo tvarką, anksčiau veikusį lėlių teatrą, parodė didžiausią bei mažiausią, seniausias knygas. Taip pat lankėmės tarnybinėse patalpose. Bibliotekos vedėja vaikučius pakvietė dažniau apsilankyti bibliotekoje ir įteikė atminimo dovanėlių.

Kaip ir kiekvienais metais mūsų mokyklos ketvirtokai dalyvavo aplinkos tvarkymo akcijoje "Darom". Šiemet ši akcija vyko balandžio 25d. Visus dalyvius pasveikino Vievio miesto seniūnas Zenonas Pukėnas. Palinkėjo gero oro ir geros nuotaikos.

Pasidžiaukime mūsų mokyklos nugalėtojais:

I vietos diplomas įteiktas 4c klasės mokiniui  Mariui Pauliui Kinderevičiui
II vietos diplomas įteiktas 1a klasės mokiniui Viktorui Balašovui
III vietos diplomas įteiktas 4a klasės mokinei Evelinai Martišauskaitei

Paskatinamasis prizas ir diplomas įteikti:
3a klasės mokiniui Kristijonui Jankūnui
2a klasės mokinei Emilijai Narbutaitei

Balandžio 3-4 d. mokykloje  vyko jau tradicija tapęs skaitovų konkurso I etapas. Konkurso tikslas – ugdyti vaikų kūrybiškumą, susidomėjimą poezija, lavinti sceninės kalbos įgūdžius.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16