1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Pirmieji Kalėdiniai varpeliai jau puošia Advento kalendorių mokyklos foje! Kiekviena klasė rytais gauna Kalėdinį paštą, kuriame randa Bruno Ferrero skaitinius, juos skaito, vertina, dalinasi įspūdžiais ir pastebėjimais.

Lapkričio 28 d. PUG 1 grupės ugdytiniai vyko į Žiežmarių mokyklą-darželį „Vaikystės dvaras“ susipažinti su priešmokyklinio ugdymo grupės vaikais bei užtikrinti tolimesnį vaikų ir įstaigų bendravimą ir bendradarbiavimą. Visi kartu smagiai leidome laiką: šokome, dainavome, sportavome, o vėliau vaišinomės sausainukais, bei gėrėme Kalėdinę arbatą.

Svetlana Kunauskienė

Kiekvienais metais mūsų mokykloje yra organizuojama diena, skirta pažinti įvairias profesijas. Mūsų ketvirtokai, profesijos dieną, dalyvavo Elektrėnų profesinio mokymo centro užsiėmimuose. 3c klasę profesijų dieną būti verslininkais mokė Ginto sesuo Toma; kaip kompiuterinės technologijos lengvina mūsų gyvenimą demonstravo Grytės tėtis Tomas; apie elektros naudą ir pavojus pasakojo Saulės tėtis Tadas.

Rugsėjo 10 – 14 dienomis Vievio Jurgio Milančiaus pradinėje mokykloje vyko jau nuolatine tapusi saugaus eismo mokomoji akcija PUG, 1 ir 2 klasių mokiniams. ,,Saugiai į mokyklą, saugiai į namus“. Džiaugiames, kad prie tradicinės akcijos prisijungė ir Elektrėnų policijos komisariato pareigūnė Erika Čaikovskaja, kuri pravedė „Saugaus eismo“ pamokėles 1 – 2 klasių mokiniams. Pamokėlių metu mokiniai kartu su policijos pareigūne stebėjo vaizdinę medžiagą, atlikinėjo praktines užduotėles, kad mokiniai geriau įsimintų saugaus elgesio kelyje taisykles, mokyklos sporto salėje vyko praktiniai užsiėmimai. Jų metu mokinai mokėsi saugiai pereiti įvairias gatves,  nustatyti ir įvertinti pavojų gatvėse, teisingai segėti atšvaitus.
Rugsėjo 11, 14 dienomis priešmokyklinio ugdymo mokiniai kartu su mokyklos socialine pedagogė Inga Šimkuvienė mokėsi saugiai pereiti pėsčiųjų perėją, esančią šalia mokyklos.

Jau antrus metus Vievio pradinė mokykla dalyvauja Respublikiniame Lietuvos vaikų ir jaunimo centro organizuojamame konkurse ,,MANO MOKYKLA GALI“.

Kovo 19 dieną  Vievio pradinėje mokykloje, kaip ir visose Lietuvos  įvairiose ugdymo įstaigose, startavo visą savaitę, t.y. kovo 19-25d., truksianti „Veiksmo savaitė Be patyčių - 2018“.  Mokyklos bendruomenę džiugina bendras visų mokyklos mokinių darbas – „Veiksmo savaitės“ linksmas veidelis .
Veiksmo savaitės Be patyčių tikslas - atkreipti dėmesį į patyčias, užkirsti joms kelią, padėti vaikams spręsti patyčių situacijas, neleisti joms atsirasti.
Šių metų  Vievio pradinės mokyklos mokiniai visą savaitę klausosi pamokančios istorijos „Skruzdėliuko Aniceto nuotykiai, kad niekas nesityčiotų“. Po kiekvienos dienos skaitynių klasių kolektyvai  su klasių vadovais aptaria perskaitytą situaciją, pasiaiškina.
Labai džiugu, kad šiemet keturios Vievio pradinės mokyklos klasės įgyvendina akredituotą ankstyvosios prevencijos programą „Obuolio draugai“, kuri yra skirta vaikų emocinių sunkumų įveikimo gebėjimų ugdymui.

Vyr. socialinė pedagogė Inga Šimkuvienė

2018m. kovo  1 d. Vievio pradinėje  mokykloje svečiavosi  rašytojas Vytautas  Račickas, mokiniams  gerai  pažįstamas iš  mokyklos  bibliotekoje  esančių  knygų.
,,Gyveno  kartą  Lukošiukas“, ,,Šokoladas  iki pirmadienio“, ,,Jos  vardas  Nippė“ ir
kt. Šios  ir  kitos  rašytojo  Račicko  knygos  yra  vienos  iš  skaitomiausių. Ypač  populiari  knyga ,,Gyveno  kartą  Lukošiukas“. Ją  skaito ne  tik antrokai  - ketvirtokai, bet  ir  pirmokėliai. Susitikime  su  rašytoju  dalyvavo 3 – 4 kl. mokiniai, mokyklos direktorė Alma Reklaitienė, direktoriaus  pavad. Inga  Šumskienė,   mokytojos.
Rašytojas papasakojo  apie  savo  kūrybą, pristatė naujausias  knygas, atsakė į vaikus  dominančius  klausimus. Mokiniai  ir  mokytojos džiaugėsi  įsigiję rašytojo  knygų su  autografais.
Susitikimui skirtas  laikas prabėgo gana greitai. Mokiniai palinkėjo rašytojui sėkmingos  kūrybos, padėkojo už įdomiai, turiningai  praleistą  popietę.

Bibliotekininkė Birutė Lančinskienė

Paskutinę žiemos dieną kartu su mokytoja Asta Pranukevičiene Vievio pradinės mokyklos 3-4 klasių mokinių komanda vyko į Elektrėnų pradinės mokyklos organizuojamą  viktoriną - konkursą "Kalba gimtoji lūposna įdėta". Viktorina buvo skirta Lietuvos šimtmečiui. Mūsų komanda parsivežė garbingą pirmą vietą!
Ačiū mokiniams - Meidai Granickytei, Deimai Simanavičiūtei, Simonai Zagorskaitei, Augustinui Apyvalai ir Vytautui Grigoniui.

Mokytoja   A.Pranukevičienė

Prasidėjus akcijai ,,Metų knygos rinkimai 2017“,Vievio pradinės mokyklos biblioteka įsigijo visas vaikų knygos penketuko knygas. Dalį jų gavome iš Labdaros ir paramos fondo ,,Švieskime vaikus“, visą knygų vaikams penketuką padovanojo
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka. Minėtos knygos sudomino vaikus, visos jos yra skaitomos, už jas balsuojama. Mokykla aktyviai dalyvauja labiausiai patikusios lietuvių autorių knygos rinkimuose.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15