ŠAUNIAUSIEJI 2020-2021 I PUSMETIS

1A

  1. UGNĖ BELICKAITĖ
  2. EIGIRDAS KEKYS
  3. NERILĖ RAKICKAITĖ
  4. ROKAS SROGĖ

1B

  1. KORNELIJA KORSAKAITĖ
  2. GODA KVETKOVSKYTĖ
  3. ODETA LENKAUSKAITĖ
  4. EMILĖ MAKAUSKAITĖ
  5. MODESTA URBELIONYTĖ

1C

  1. IEVA GALIAUSKAITĖ
  2. ROBERTA KARVELYTĖ

2A

  1. VILTĖ GRINCEVIČIŪTĖ
  2. ELINGA MATAČIŪNAITĖ

2B

  1. JONAS ARLAUSKAS
  2. RAPOLAS SANKAUSKAS
  3. GUSTĖ ŠIMKUTĖ

2D

  1. JONAS BUČYS
  2. EMILIJUS KRIVINSKAS
  3. DOVYDAS MICHALKEVIČIUS

3A

  1. JULIUS JASTREMSKIS
  2. RUGILĖ ŠTARAITĖ

3B

  1. RIKARDAS BANDINSKAS
  2. EMILĖ JACHIMAVIČIŪTĖ
  3. GABIJA RAPČINSKAITĖ

3C

  1. AUSTĖ TUMASONYTĖ

4A

  1. GODA APANAVIČIŪTĖ
  2. DOVYDAS VALIUKAS

4B

  1. INGĖ ANKUDINOVAITĖ
  2. KOTRYNA ČIŽAITĖ
  3. TARVILAS KULIKAUSKAS
  4. JUSTAS PEREDNIS
  5. MIGLĖ MARIJA VAŽNEVIČIŪTĖ

4C

  1. VAKARĖ MACIUKAITĖ

KAZOKIŠKIŲ SKYRIUS

  1. AUSTĖJA SUKACKAITĖ

Sveikiname

Matą Molį - Respublikiniame piešinių konkurse, skirtame Europos kalbų dienai paminėti, tapus LAUREATU!

Meninio skaitymo konkurso I etapo dalyvių sąrašas

  1. Jokūbas Srėbalius
  2. Matas Molis
  3. Toma Mickevičiūtė 
  4. Vakarė Klimantavičiūtė 
  5. Gabrielė Čižiūtė
  6. Elžbieta Zaborovskytė 
  7. Emilė Sabaliauskaitė 
  8. Greta Markevičiūtė
  9. Vydenis Kulikauskas
  10. Gaudrė Petrauskaitė
  11. Lukas Bernatavičius 
  12. Kotryna Sutkutė
  13. Rugilė Štaraitė                                                       
  14. Adas Blaževičius
  15. Kamilė Blaževičiūtė
  16. Smiltė Astrauskaitė
  17. Mėja Klimantavičiūtė
  18. Sandra Šiaulytė
  19. Gustas Stasiulevičius
  20. Simas Andriulionis
  21. Austėja Akulevičiūtė
  22. Arnoldas Kodis
  23. Emilė Jachimavičiūtė
  24. Elina Kvedaravičutė
  25. Goda Apanavičiūtė
  26. Glorija Korsakaitė
  27. Ada Visockaitė
  28. Gerdvilė Gliebutė                                                       
  29. Jokūbas Jankaitis
  30. Deimantė Paninaitė
  31. Tarvilas Kulikauskas
  32. Aida Aliubavičiūtė
  33. Martynas Zykas
  34. Kotryna Čižaitė
  35. Agota Arlauskaitė
  36. Rūta Kanapickaitė
  37. Simona Butkutė 
  38. Vakarė Maciukaitė
  39. Estera Herbstė
  40. Vilija Karpavičiūtė
  41. Skaistė Kaluževičiūtė                                                                  
  42. Titas Jankūnas                                                             
  43. Rūta Marija Papiliauskaitė

II etape dalyvauja:

  1. Aida Aliubavičiūtė
  2. Martynas Zykas
  3. Kotryna Sutkutė
  4. Rugilė Štaraitė
  5. Elina Kvedaravičutė

Sveikiname

Martyną Zyką - 3b klasė, Elektrėnų savivaldybės pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurso II etape užėmus II-ą vietą!