KVIEČIAME užsisakyti mokyklines uniformas 2020 - 2021 m. m.

KVIEČIAME užsisakyti mokyklines uniformas 2020 - 2021 m. m.!

Į mokyklą atvežti pasiūtų uniformų pavyzdžiai.
Prašome atvykti pasimatuoti ir pasirinkti tinkamą uniformos dydį bei pageidaujamą audinio rūšį.
Uniformas užsisakyti reikia el. paštu  mo.uniforma@gmail.com
Kilus klausimams susisiekti tel.nr.  868390297
Užsisakant prašome pateikti vaiko vardą, pavardę, klasę, uniformos dydį,  audinio rūšį.

Pasimatavę ir pateikę užsakymą iki rugpjūčio 1 dienos, pasiūtas uniformas gausite iki rugsėjo 1 dienos.

Mokyklinė uniforma

GERBIAMI TĖVELIAI!
Mūsų mokyklos mokiniai 2019 m. rugsėjo pirmąją į mokyklą sugužėjo vilkėdami naujo modelio mokyklinę uniformą. Tiek šventės metu, tiek vėliau, mokslo metams įsibėgėjus, buvo akivaizdu, kad mokiniai noriai ja vilki. Tėvelių apklausa parodė, jog dauguma Jūsų pritarė naujos uniformos modeliui ir spalvai, tačiau buvo atkreiptas dėmesys į nepatvarią medžiagą ir susiuvimo technologiją.
PRAŠOME JŪSŲ š.m. birželio 16–23 d. užsukti į mokyklą, susipažinti su siūlomais uniformų pavyzdžiais, bei pasirinkti gamintoją, kuris gamins mūsų mokinių uniformas ateinantiems mokslo metams. Įsiminkite gamintojo įmonės pavadinimą balsavimui.
Balsavimas vyks Tamo dienyne iki 2020 06 26. Balsavimo rezultatai parodys kurį gamintoją pasirinko dauguma Jūsų.
Uniformų pavyzdžius galite apžiūrėti mokyklos fojė darbo dienomis nuo 7.00 val. iki 19.00 val.

LAUKIAME JŪSŲ!

*Atkreipiame Jūsų dėmesį, jog vyresnių klasių mokiniai gali vilkėti ir senojo modelio uniformą.
*Taip pat primename, jog tamsiai mėlynos spalvos kelnes (ne džinsus) berniukams tėvai gali pritaikyti patys, įsigydami jas bet kurioje parduotuvėje.
*Bendrus reikalavimus mokinio uniformai rasite mokyklos svetainėje.

Mokinio uniforma

Vievio Jurgio Milančiaus pradinėje mokykloje mokinio uniforma pradėta vilkėti 2009 m. rugsėjo 1 d. Taip išskirtinai pasitikome prasidėjusius 10-tuosius mokyklos veiklos metus.
Mokyklinė uniforma –  oficiali apranga, kuri ugdo mokyklos mokinių bendrystės jausmą, brandina moralines nuostatas, sukuria bendrą estetinį vaizdą.
Svarbu mokyklos bendruomenei, nes:

uniforma kuria mokyklos bendruomenės vienybės jausmą ir pasididžiavimą;
     uniforma panaikina bet kokius socialinius skirtumus;
     uniforma įpareigoja atrodyti tvarkingai ir nepriekaištingai elgtis;
     uniforma drausmina ir kuria mokymuisi palankią aplinką;
     uniforma nepaslepia asmenybės, bet suteikia palankias galimybes atsiskleisti  naujiems gebėjimams ir įgūdžiams;
     uniforma - puiki priemonė parodyti, kad svarbesnės ne išorinės savybės, bet vidinės  vertybės.

Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinės mokyklos mokinių uniformos aprašas

Nuo 2019 m.m. naujas uniformos modelis mergaitėms

* Tamsiai mėlynos spalvos sijonas arba sarafanas su baltu mokyklos logotipu.
* Tamsiai mėlynos spalvos, puoštas balta juostele ant apykaklės bei rankogalių
   džemperis su užtrauktuku, išsiuvinėtas, arba spaudu uždėtas mokyklos logotipas.
* Tamsiai mėlynos spalvos kelnės (ne džinsai), gali būti su mokyklos logotipu.
* Uniformos spalvų (baltos, šviesiai arba tamsiai mėlynos)  vienspalvės pėdkelnės.

Nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. naujas uniformos modelis berniukams

* Tamsiai mėlynos spalvos, puoštas balta juostele ant apykaklės bei rankogalių
   džemperis su užtrauktuku, išsiuvinėtas, arba spaudu uždėtas mokyklos logotipas.
* Tamsiai mėlynos spalvos kelnės (ne džinsai), gali būti su mokyklos logotipu.

Uniformos modelis iki 2019 m. mergaitėms
(pereinamuoju laikotarpiu)

* Languotas arba tamsiai mėlynas sijonas arba sarafanas.
* Balti arba melsvi polo marškinėliai su mokyklos logotipu.
* Tamsiai mėlynos spalvos susagstomas džemperis su mokyklos logotipu.
* Uniformos spalvų (baltos, mėlynos, raudonos, pilkos) vienspalvės pėdkelnės.

Uniformos modelis iki 2019 m. berniukams
(pereinamuoju laikotarpiu)

* Pilkos, mėlynos, juodos spalvos kelnės (ne džinsai).
* Languota liemenė.
* Tamsiai mėlynos spalvos liemenė arba džemperis su mokyklos logotipu.

Mokykloje privalu dėvėti pilną mokyklos uniformą.
Mokyklinė uniforma – vienijantis veiksnys, puoselėjant mokyklos dvasią ir bendruomeninį ryšį, plėtojant pagarbą mokyklai ir švietimui.

Uniformų kainos "Siūname"

Uniformų kainos "Garlita"