ELEKTRĖNŲ SAVIVALDYBĖS VIEVIO PRADINĖ MOKYKLA

PATVIRTINTA
Vievio pradinės mokyklos direktoriaus
2017-08-31  įsakymu Nr. 18V- 87

VAIKŲ PAVĖŽĖJIMO MOKYKLOS GELTONUOJU AUTOBUSU GRAFIKAS

Išvykimo vieta

Išvykimo laikas

Atvykimo vieta

Atvykimo laikas

Kilometražas (km)

Vievis (mokykla)

6.15

Alksna

6.25

11,0

 

 

Kazimieriškės

6.41

23,6

 

 

Pugainiai

6.52

27,7

 

 

Kragžliai

6.55

29,2

 

 

Joteliūnai

6.58

30,5

 

 

Lazdėnai (mokykla)

7.08

35,0

 

 

Baltamiškis

7.18

42,5

 

 

Pilypiškės (Sodų bendrija)

7.29

49,1

 

 

Pilypiškės (Statybininkų g.)

7.33

51,6

 

 

Zabaka

7.42

56,3

 

 

Pylimai

7.46

57,8

 

 

Vievis (mokykla)

7.53

60,5

 

 

Lapiakalnis

7.55

62,0

 

 

Vievininkai

(Ežero g.)

8.03

65,1

 

 

Naručionys

8.06

67,1

 

 

Vievis (mokykla)

8.12

71,0

Vievis (mokykla)

13.15

Pylimai

13.20

3,3

 

 

Balceriškės

13.25

3,8

 

 

Lazdėnai (mokykla)

13.39

16,5

 

 

Alksna

13.44

19,5

 

 

Joteliūnai

13.55

29,7

 

 

Kazimieriškės

14.02

32,1

 

 

Kragžliai

14.08

34,8

 

 

Pugainiai

14.12

39,3

 

 

Baltamiškis

14.28

46,2

 

 

Vievis (mokykla)

14.35

53,6

Vievis (mokykla)

14.35

Vievininkai

(Ežero g.)

14.45

57,3

 

 

Vievis (mokykla)

14.50

61,5

Vievis (mokykla)

14.50

Pylimai

14.55

3,3

 

 

Zabaka

14.57

4,4

 

 

Kaliakiemis

15.05

7,5

 

 

Pilypiškės

(Sodų bendrija)

15.15

16,2

 

 

Pilypiškės (Statybininkų g.)

15.26

18,7

 

 

Verkšnionys

15.34

28,5

 

 

Vievis (mokykla)

16.00

42,5

 

Iš viso: 175,0