Mokinių priėmimo tvarka

VIEVIO JURGIO MILANČIAUS PRADINĖ MOKYKLA
skelbia vaikų priėmimą į 1-ą klasę ir
priešmokyklinio ugdymo grupes (PUG)
2022-2023 mokslo metams
nuo 2022 m. sausio 10 d.

Dokumentai į mokyklos komplektuojamas pirmas klases, priešmokyklinio ugdymo grupes priimami iki kovo 1 d., vėliau į laisvas vietas dokumentai priimami ištisus metus:
pirmadieniais - ketvirtadieniais 9.00 – 11.00 ir 13.30 – 16.00 val.
penktadieniais 9.00 – 11.00 ir 13.30 – 15.30 val.

Ekstremalios situacijos metu priėmimo dokumentų formas galite rasti mokyklos svetainėje arba pasiimti atvykę į mokyklą. Užpildytus dokumentus prašome nuskenuotus atsiųsti į mokyklos el. p. vievio.pradine@gmail.com arba grąžinti į mokyklą.

Prie užpildytų dokumentų papildomai pateikiama:
1. Vaiko gimimo liudijimo kopija. Teikiama tuo atveju, jei vaikas šiuo metu nelanko Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės.
2. Vaiko nuotraukos 3x4 (4 vnt.)
3. Vaiko sveikatos pažymėjimas elektronine forma (iki 2022-08-31)
4. Pažyma apie deklaruotą gyvenamąją vietą (priešmokyklinio ugdymo grupės vaikams)

Kita svarbi informacija
Elektrėnų savivaldybės internetinėje svetainėje privaloma vaiko registracija į Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupes.
Registracijos adresas: https://elektrenai.lt/. Meniu punkte pasirinkti „Priėmimas į darželius".
Kilus klausimams dėl registracijos, prašome kreiptis tel. (8 528) 58026.

Apie būsimų PUG ir pirmų klasių mokinių tėvų susirinkimus bus informuojama Vievio Jurgio Milančiaus pradinės mokyklos internetinėje svetainėje www.vieviopradine.elektrenai.lm.lt arba su Jumis susisieks klasės mokytojas.

Mokyklos adresas: Semeliškių g. 38, Vievis

Telefonas pasiteiravimui (8 528) 27678