Mokinių priėmimo tvarka

skelbia vaikų priėmimą į 1-ą klasę
2021-2022 mokslo metams
nuo 2021 m. sausio 4 d.

Dokumentai į mokyklos komplektuojamas pirmas klases priimami iki kovo 1 d., vėliau į laisvas vietas dokumentai priimami ištisus metus:

pirmadieniais - ketvirtadieniais 8.15 – 11.00 ir 13.00 – 16.00 val.
penktadieniais 8.15 – 11.00 ir 13.00 – 15.30 val.

Karantino laikotarpiu priėmimo dokumentų formas galite rasti mokyklos svetainėje arba pasiimti atvykę į mokyklą. Užpildytus dokumentus prašome nuskenuotus atsiųsti į mokyklos el.p. vievio.pradine@gmail.com arba grąžinti mokykloje budinčiam darbuotojui.

Prie užpildytų dokumentų papildomai pateikiama:

1.  Vaiko gimimo liudijimo kopija. Teikiama tuo atveju, jei vaikas šiuo metu nelanko
    Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinės mokyklos priešmokyklinio   ugdymo grupės.
  2.  Vaiko nuotraukos 3x4 (4 vnt.)
  3.  Vaiko sveikatos pažymėjimas (iki 2021-08-31)

Apie būsimų pirmų klasių mokinių tėvų susirinkimus bus informuojama Vievio Jurgio Milančiaus pradinės mokyklos internetinėje svetainėje www.vieviopradine.elektrenai.lm.lt arba su Jumis susisieks klasės mokytojas.

Mokyklos adresas: Semeliškių g. 38, Vievis
Telefonas pasiteiravimui (8 528) 27678

DĖMESIO!

Vaikų priėmimą į Elektrėnų savivaldybės švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes vykdo Elektrėnų savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius.

Telefonas pasiteiravimui 8 528 58026

Vievio Jurgio Milančiaus pradinės mokyklos administracija