Vilnijos kraštas

Rugsėjo 29 dieną Pakalniškių skyriaus mokiniai dalyvavo baigiamoje konferencijoje " Vilnijos kraštas" Trakuose.

Rudenėlio šventė

Rugsėjo 25 dieną Pakalniškių skyriuje vyko Rudenėlio šventė.  Vaikai vaidino vaidinimą " Rudenėlis", dainavo, šoko. Tėveliai su seneliais buvo labai aktyvūs. Jie įminė daug mįslių.

Prie arbatos apie senovę

Pakalniškių skyriuje vyko akcija " Prie arbatos apie senovę". Mokiniai papasakojo apie vaistažoles, paruošė parodėlę. Veliau vaišinosi vaistažolių arbatėle su medumi ir obuolių pyragu. Seni kaimo gyventojai pasakojo apie senovę Pakalniškėse.

Edukacinė pamoka " Žvakių lipdymas ir dekoravimas"

Kovo 4 dieną Pakalniškių skyriuje vyko edukacinė pamoka " Žvakių lipdymas ir dekoravimas"
Edukacinio užsiėmimo metu vaikai sužinojo žvakės atsiradimo istoriją, su žvakėmis susijusius papročius. Vaikai minkė vašką ir iš jo nusilipdė norimą žvakę. Kiekvienas vaikas nusilipdė po kelias žvakes. Vėliau jas dekoravo.  Savo nulipdytas ir dekoruotas žvakes nusinešė į namus. Toks renginys lavina ugdytinių kūrybiškumą, estetinį - meninį suvokimą.

Kaziuko mugė

Kovo 4 dieną Pakalniškių skyriuje vyko Kaziuko mugė. Skambant lietuvių liaudies muzikai, prasidėjo mugės šurmulys - rinkosi tėveliai. močiutės kaimynai.Mugėje galima buvo nemokamai ir gira pasivaišinti, o prie giros ir kokį sausainį ar pyrago gabalėlį nusipirkti. Jaunieji  prekybininkai ant stalų pridėjo įvairiausių pačių gamintų dirbinių. Prekiavo savo padarytais darbeliais ir galėjo įsigyti norimą dirbinį. Visų nuotaika buvo pakili. Šventė paliko daug gerų emocijų, puikių įspūdžių. Niekas iš mugės neišėjo tuščiomis rankomis.