Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla skelbia konkursą pradinių klasių mokytojo pareigoms užimti nuo 2017 m. rugsėjo 1 d.

Pretendentai privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
  2. Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir jo kopiją;
  3. Išsilavinimą patvirtinantį dokumentą ir jo kopiją;
  4. Gyvenimo aprašymą;
  5. Pedagogo kvalifikaciją patvirtinantį dokumentą ir jo kopiją;
  6. Pretendentas gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas;

Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui. Pretendentų atrankos būdas - žodžiu (pokalbis)

Reikalavimai:

• aukštasis universitetinis išsilavinimas, pedagoginis
  • gebėjimas dirbti su šiuolaikinėmis technologijomis
  • puikūs komunikaciniai gebėjimai ir bendradarbiavimas su mokiniais, jų tėvais ir mokytojais
  • nepriekaištingas lietuvių kalbos mokėjimas
  • sugebėjimas spręsti iškilusius nesklandumus

Dokumentai priimami per 14 kalendorinių dienų nuo konkurso paskelbimo kasdien nuo 9.00 iki 15.00 val. Dokumentų priėmimo pradžia 2017 m. birželio 13 d., pabaiga - 2017 m. birželio  26 d. 15.00 val. Pokalbis numatomas 2017-06-27 10 val. Dokumentai pateikiami asmeniškai, adresu: Semeliškių g. 38, Vievis pradinės mokyklos direktorei Almai Reklaitienei, siunčiant registruotu laišku arba elektroniniu paštu: vievio.pradine@gmail.com. Informacija teikiama tel.: (8 528) 27678, 26181.

Pretendentai, atitinkantys konkurso atrankos reikalavimus, bus informuojami ir kviečiami pokalbiui asmeniškai.

Direktorė Alma Reklaitienė