Mokykla – tai kelio į gyvenimą startas

Prisimenant istoriją, istorijai paliekant

Vievio Jurgio Milančiaus pradinėje mokykloje vykdomas EŽŪFKP ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis finansuojamas projektas „Prisimenant istoriją, istorijai paliekant“.
Vievio Jurgio Milančiaus pradinės mokyklos bendruomenė jau seniai puoselėjo mintį prisidėti prie savo gimtojo miesto Vievio ir jo apylinkių kultūros bei istorijos įamžinimo.

Daugiau skaityti čia

Iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamas projektas Nr. 09.2.1-ESFA-K-728-03-0079 ,,Atvirkščios pamokos“ metodo ir sistemingos individualizuotos mokinių pažangos stebėjimo sistemos taikymas mokinių individualiai pažangai“ 

PROJEKTĄ FINANSUOJA Europos socialinio fondo agentūra.
PROJEKTO VYKDYTOJAS: Biržų „Aušros“ pagrindinė mokykla
PROJEKTO PARTNERIAI:
•        Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla;
•        Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija;
•        Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla;
•        Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija.

Daugiau skaityti čia

Mokykla be COVID

Mokiniams sugrįžus į mokyklas, švietimo bendruomenei kyla daug klausimų. Tikimės, kad bent dalį atsakymų rasite specialiai mokykloms sukurtoje svetainėje, kurioje paskelbta informacija apie saugumo sąlygas mokykloje, testavimą, skiepijimą, taip pat aktualūs dokumentai, operacijų vadovo – sveikatos apsaugos ministro – sprendimai, ugdymo kintant pandeminei situacijai scenarijai.

Testavimas nuo COVID-19 mokiniams

MOKINIŲ PSICHOLOGINĖ SAVIJAUTA COVID-19 PANDEMIJOS METU

GERBIAMI TĖVELIAI

  • Atkreipiame Jūsų dėmesį, jog vyresnių klasių mokiniai gali vilkėti ir senojo modelio uniformą.
  • Taip pat primename, jog tamsiai mėlynos spalvos kelnes (ne džinsus) berniukams tėvai gali pritaikyti patys, įsigydami jas bet kurioje parduotuvėje.
  • Bendrus reikalavimus mokinio uniformai rasite mokyklos svetainėje.

 

VIEVIO JURGIO MILANČIAUS PRADINĖ MOKYKLA

skelbia vaikų priėmimą į 1-ą klasę

2021-2022 mokslo metams

nuo 2021 m. sausio 4 d

 

Dokumentus rasite čia

Mokykloje naudojamas elektroninis dienynas Tamo.Lt. Tai puikus įrankis, leidžiantis greitai ir patogiai perduoti informaciją tėveliams ir mokiniams.

Prisijungti

 Informuojame, kad nuo 2017-10-01 mūsų mokykloje bus įgyvendinama programa ,,Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimas vaikų ugdymo įstaigose“ 2017-2018 m. m. Nuo minėtos datos vaikai kiekvieną savaitę gaus po 1 obuolį.

100 mokyklų pradės mokyti informatikos pradinukus.

Skaitykite plačiau

 

 
3-4 klasių mokiniai dalyvavo pirmą kartą pradinukams organizuojamoje Pasaulio pažinimo olimpiadoje.
Rezultatai parodė, kad dar turime pasistengti.
 
 
 

Pamokų laikas 

1. 8:15 – 9:00

2. 9:05 – 9:50

Maitinimo pertrauka 

3. 10:20 – 11:05 

Maitinimo pertrauka 

4. 11:35 – 12:20

5. 12:25 – 13:10 

6. 13:15 – 14:00

Paskutinės naujienosDaugiau informacijos apie SPC galite rasti tinklalapyje: www.lygus.lt/spc

Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis".  

 

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą.Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Mokykla aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų mokymo priemonių bei įrangos komplektais 1-4 kl. Priemonių komplektas, dar vadinamas "Gamtamoksline spinta", sudarytas iš įvairių priemonių. Priemonės prieinamos visų 1-4 klasių mokytojams ir mokiniams.

Mokytojų metodinėje grupėje aprobuoti mokyklos mokytojų parengti spintos priemonių aprašai bei bandymų-eksperimentų instrukcijos, kurios siejamos su programų turiniu bei temomis.
Mokytojai svetainėje https://www.vedlys.smm.lt/medziaga_mokytojams.html naudojasi parengtais 1-4 klasių pasaulio pažinimo veiklų aprašais.

Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas (NMPP) 2019 m.

Gerb. mokytojau,

Esate korepetitorius, laisvai samdomas mokytojas ar ketinate tokiu tapti?
Primename, kad korepetitoriai ir laisvai samdomi mokytojai turėtų įregistruoti individualią veiklą arba įsigyti verslo liudijimą. Tai padaryti galima paprastai, prisijungus prie Mano VMI, o jei reikia specialisto pagalbos - atvykus į bet kurį valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – VMI) aptarnavimo padalinį.
Jei  veiklą registruosite savarankiškai, Jums padės VMI parengti vedliai. Juose žingsnis po žingsnio paaiškinama kaip įsigyti verslo liudijimą ir kaip įregistruoti individualią veiklą.
Mokytojams aktualią informaciją apie individualios veiklos vykdymą galima rasti leidinyje čia
VMI Jūsų patogumui sukūrė ir dar vieną e. paslaugą — virtualų buhalterį i.APS. Tai nemokama supaprastintos buhalterinės apskaitos programa, kuria naudotis gali tiek vykdantys individualią veiklą pagal pažymą, tiek dirbantys su verslo liudijimais. Daugiau informacijos rasite čia.
Savarankiškai aktualią informaciją galite rasti adresu www.vmi.lt. Pasikonsultuoti su VMI specialistais Jus dominančiais mokesčių klausimais galite telefonu 1882 arba +370 5 260 5060. Telefonu suteikta konsultacija yra lygiavertė rašytinei, nes pokalbiai yra įrašomi ir saugomi 5 metus.

Elektrėnų sav. Vievio pradinė mokykla. Duomenys kaupiami Juridinių asmenų registre. Kodas 195007693.
Semeliškių g. 38, Vievio m., Elektrėnų sav. Telefonas 8 (528) 27 678, El.paštas vievio.pradine@gmail.com