Mokykla - tai kelio į gyvenimą startas

Skelbiame priėmimą į pirmą klasę ir priešmokyklinio ugdymo grupę 2019-2020 m.

Dokumentai priimami nuo 2019-01-07

Dokumentus rasite čia

Mokykloje naudojamas elektroninis dienynas Tamo.Lt. Tai puikus įrankis leidžiantis greitai ir patogiai perduoti informaciją tėveliams ir mokiniams.

Daugiau

Informuojame, kad nuo 2017-10-01 mūsų mokykloje bus įgyvendinama programa ,,Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimas vaikų ugdymo įstaigose“ 2017-2018 m. m. Nuo minėtos datos vaikai kiekvieną savaitę gaus po 1 obuolį.

100 mokyklų pradės mokyti informatikos pradinukus.

Skaitykite plačiau

Pamokų laikas mokyklos skyriuose

Paskutinės naujienos

Daugiau informacijos apie SPC galite rasti tinklalapyje: www.lygus.lt/spc

Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas (NMPP) 2018m.
Mokyklos ataskaita 2 klasė

Nacionaliniai mokinių pasiekimų patikrinimai (NMPP) 2018m.
Mokyklos ataskaita 4 klasė

Žiemos pavojai
Pagrindiniai žiemą tykantys pavojai yra įvairios traumos. Todėl rekomenduojama avėti patogius, lygaus pado batus, jei bato padai yra slidūs, prieš išeidami iš namų porai minučių užklijuokite juos pleistru. Gatvėje vaikščiokite neskubėdami, eikite visada šaligatviu, neišdykaukite su draugais eidami keliu, visada su savimi turėkite atšvaitus, jie turi būti pakabinti dešinėje pusėje. Lipdami laiptais laikykitės už turėklų. Eidami per pėsčiųjų perėją žiemą, būkite ypatingai atidūs: nebėkite per kelią, praleiskite atvažiuojantį automobilį, kadangi kelio danga yra slidi ir vairuotojas gali nesuspėti laiku sustabdyti automobilio.

Saugus elgesys ant ledo
  Ledas laikoma tvirtu, kai yra storesnis nei 7 cm., tačiau jei ant ledo lipate ne vienas, ledo storis turi būti 12 cm.  Ant užšalusių vandens telkinių be tėvų priežiūros eiti griežtai draudžiama!!!

Jei lauke yra - 20 laipsnių šalčio ir daugiau, į mokyklą vaikams eiti nereikia. Esant tokiai temperatūrai rekomenduojama likti namuose.

Socialinė pedagogė
Inga Šimkuvienė

Psichiatras L.Slušnys: „80 proc. atsakomybės už patyčias mokykloje – tėvams“

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/svietimas/psichiatras-l-slusnys-80-proc-atsakomybes-uz-patycias-mokykloje-tevams-233-685063

Atmintinė tėvams: ką galite padaryti, kad vaikui mokykloje sektųsi

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/projektai/archive/atmintine-tevams-ka-galite-padaryti-kad-vaikui-mokykloje-sektusi.d?id=68968734

Elektrėnų sav. Vievio pradinė mokykla. Duomenys kaupiami Juridinių asmenų registre. Kodas: 195007693.
Semeliškių g. 38, Vievio m., Elektrėnų sav. Telefonas 8 (528) 27 678, El.paštas vievio.pradine@gmail.com